Brněnský deník 20. 9. 2019 - odkaz zde


25. 10. 2018

Chtěli bychom jménem celé naší městské společnosti STAREZ – SPORT a.s. poděkovat za Vaši podporu a účast na akci „Plaveme z Evropy do Ameriky“ v rámci projektu „Brněnské dny pro zdraví“. Celkem se akce zúčastnilo 1 900 aktivních plavců včetně žáků základních škol, kteří nám pomohli přeplavat vzdálenost 2990 km. V neděli 23. 9. 2018 v Aquaparku Kohoutovice jsme předali Nadačnímu fondu Modrý hroch šek na 29 900 Kč na prevenci dětských úrazů a onemocnění. Fotografie z oficiálního předávání šeku Nadačnímu fondu Modrý hroch naleznete na: www.plavemeea.cz/fotogalerie

Velké poděkování patří plavcům Komety Brno, kteří se podíleli z veliké části na uplavání této vzdálenosti, dále základním školám ZŠ Nám. Svornosti a ZŠ Milénova a také Koupališti Kraví hora, které se této akce také zúčastnilo.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací