O akci

V termínu od 27. 9 do 29. 9. 2019 (tj. pátek –  neděle) ve spojení s akcí „Brněnské dny pro zdraví“ proběhne akce „Plaveme z Evropy do Ameriky“. Měříme vzdálenost z irského DOOAGH do amerického ST. LEWIS (2990 km). Vzdálenost se uplave na všech brněnských bazénech firmy STAREZ-SPORT, a.s, kde se sečtou odplavené výsledky měřené zápisem do tabulky. Na základních školách akce proběhne v týdnu od pondělí do pátku (23. 9. – 27. 9.) měřením vzdálenosti, kterou uplavou děti základních škol ve vyučovacích hodinách.

Pro veřejnost není nutná registrace, zápis bude probíhat v provozní době jednotlivých bazénů určené pro veřejnost od 8:00 do 20:00.

Cílem akce společně za Brno ve spojení základních škol, které disponují bazénem ve svém školním prostředí, veřejných koupališť či bazénů, uplavat tuto vzdálenost a přinutit všechny věkové skupiny ke zdravému sportování, zejména plavání. Každý účastník obdrží diplom za účast a podporu.

Stejně jako loni tak i letos podpoří tuto charitativní akci a přidají své uplavané kilometry plavecký klub Kometa Brno.

Za každý uplavaný kilometr věnuje městská firma STAREZ - SPORT, a.s. 10 Kč Nadačnímu fondu Modrý hroch

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací